PERMANENTNÍ BAREVNÉ UV GELY - COLOR FAKTORY

 

 

 Když se dáte do řeči s manikérkami, které mají s permanentními barevnými gely své zkušenosti, dozvíte se následující – nadchly profesionály i jejich klientelu. Na aplikaci barevných gelů se objednává většina klientek nosících gelové nehty. Přijaly permanentní zdobení jako příjemnou alternativu k nail designu francouzskou manikúrou nebo klasicky lakovanému. Profesionálům vyhovuje vstřícný materiál k modelaci: narozdíl od laků nezaschne, tudíž se příjemně míchá s ostatními a pracuje se s ním pohodlně. A když jste s dílem spokojena, dáte jen nehty pod UV lampu. Navzdory všem pochybám se nikdo nezdráhá nosit delší dobu jednu barvu nebo  vzor. Zvlášť pokud je klientce vytvořen originál podle jejích představ (jenž nikde jinde nepotká a je originálem) , bývá nadšená. Záleží jistě na kreativitě a fantazii.

Barevné sny na míru

Také ze základních barev lze namíchat nejrůznější odstíny, o kterých se vám dříve ani nezdálo. V „menu“ barevných gelů najdete pastelové tóny, avantgardní barvy na nail art, gely průsvitné, třpytivé, perleťové i duhové, jemné nebo sytě barevné.

 

Permanentní lakování

Doslova technologický zázrak se podařil značce Catherine Nail Collection. Na trh přišla s přípravkem Permanent Nail Polish (permanentní lak na nehty). Jde o permanentní UV gel, který se při modelaci chová jako klasický lak na nehty. Díky jemné textuře umožňuje mnohem preciznější práci než barevné gely a akryly. Lze vytvořit originály v neomezených možnostech a v jakémkoli odstínu.Výhody permanentního servisu

 

Lak na nehty vydrží krásný a lesklý jen krátký čas, pak se začne odlupovat a lesk je ten tam. Nezbývá než nehty odlakovat a čekat na další návštěvu salonu, případně si klientka musí přelakovat nehty sama. Výhody této nové, světlem schnoucí permanentní metody tedy ocení každý.
Ve studiu se Nail Polish jednoduše aplikuje na nehty a vytvrdí se v UV lampě. Permanentní laky Nail Polish jsou vyrobeny v mnoha módních i klasických barevných odstínech, které lze mezi sebou variabilně míchat. Na závěr se aplikuje takzvaný Glanz Gel, který dodá lesk a vyšší trvanlivost.
Krátký pracovní čas, rychlé schnutí, obrovská barevná škála a neomezené možnosti použití dělají z permanentních barevných gelů ideální produkt pro moderní použití v manikúře, ale i pedikúře! Klientkám je pak nabízena dokonalá image – za tři hodiny mohou odcházet z našeho studia s nehty na rukou i na nohou , stejně upravenými a sladšnými. Tři až čtyři týdny zůstanou klientčiny nehty v plné parádě jako netknuté. Doba obnovy není dána, záleží na individuálním růstu klientčiných nehtů a také na vzoru či odstínu permanentního laku. U barevného zdobení na nohou bývá trvanlivost ještě delší.

 


 

 

modelaznehtu.cz